...

Przepływ: Bogini w Biznesie

Czy Twoja historia o pieniądzach, która jest w Tobie głęboko zakorzeniona, jest historią pełną wiedzy i wzmocnienia?

Czy, podobnie jak większość z nas, cierpisz z powodu potężnych cieni, jeśli chodzi o finanse?

Od chwili gdy po raz pierwszy dowiedziałaś się, że pieniądze istnieją na świecie – prawdopodobnie zanim w ogóle potrafiłaś znaleźć słowa aby opisać to, co wiesz – Twoja odziedziczona narracja pieniędzy wypływała z Twojego DNA i miała wpływ na każdy aspekt Twojego życia.

Czas poznać tę historię i co najważniejsze – przekształcić ją!

Nadszedł czas aby odkryć, jak wznieść się ponad swoje negatywne przekonania, ponownie połączyć się ze swoją najgłębszą przyjemnością i pasją, zbudować obfitość, której pragniesz i wreszcie pogodzić się ze swoją relacją z pieniędzmi i życiem.

Nauczysz się…

…jaki masz typ osobowości w relacji z pieniędzmi i jak może Cię to powstrzymywać w swobodzie finansowej.  Poznasz tajemnice obfitości – które nie mają nic wspólnego z pieniędzmi. To ukryte tajemnice najbogatszych – a konkretnie najszczęśliwszych ludzi na świecie. I wkrótce będą Twoje!

Zrozumiesz…

…że wszyscy mamy w głowach ukryte historie z dzieciństwa, które wpływają na nasz związek z pieniędzmi – często z katastrofalnymi skutkami. Odkryjesz, kim w tej relacji jesteś i jak ją na stałe uleczyć.

Dowiesz się…

…o różnicy między inteligentnym a emocjonalnym podejściem do pieniędzy oraz tym, jak stworzyć pomiędzy nimi właściwą równowagę. Bez tych podstaw nie ma znaczenia, z jakimi pieniędzmi kiedykolwiek się zetkniesz, stracisz je równie szybko. Czas zatrzymać ten cykl!

Dostrzeżesz…

…jakie demony finansowe nosisz w swoim DNA. Zagłębimy się w historię pieniędzy Twojej rodziny, abyś mogła uwolnić się z kajdan, które nieświadomie zostały Ci nałożone (i nauczysz się podstaw, dzięki którym będziesz mogła również pomóc usunąć twoim bliskim).

Prawda jest taka, że ​​dopóki te historie o pieniądzach, rany związane z pieniędzmi i demony pieniędzy nawiedzają Twoje życie, nigdy nie będziesz „bogata”. Nadszedł czas, abyś dowiedziała się o przyciąganiu obfitości na Twoje żądanie, kiedy i jak tego potrzebujesz.

​Tak wielu ludzi na całym świecie przyciąga obfitość, bezpieczeństwo, szczęście i dobrobyt – i Ty też możesz.

Obudź się na nowym poziomie postrzegania obfitości. Radykalnie zmień swój sposób myślenia i perspektywę, aby każdego dnia „oddychać obfitością”.

​Ten program jest wspierający i pielęgnujący, delikatny i uzdrawiający.

Nie mówimy o budżetach, pustych afirmacjach ani odmawianiu sobie wydatków na rzeczy, które kochasz. 

Jest to wzmocnienie, zrozumienie i głęboka przemiana.

Daty spotkań:
Styczeń: 29
Luty: 5, 12, 19, 26
Marzec: 4, 11

Spotkania realizowane są na żywo przez platformę Zoom i każde z nich trwa 2.5 godziny.

  • Data : 14 maj 2024 - 25 czerwiec 2024
  • Czas : 19:30 - 22:00 (UTC+1)
  • Reg. Termin : 14 maj 2024 12:00 pm
  • Miejsce : Online
[Uwaga: To wydarzenie odbędzie się na zoomie. Uczestnik otrzyma adres URL spotkania zoom za pośrednictwem poczty elektronicznej].

Powiązane wydarzenia

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.