...

Yoni Reclamation Therapy™

yoni reclamation therapy™

Ponieważ Twoje emocje zasługują na uzdrowienie tak samo bardzo, jak zasługuje na to Twoje ciało.

Restrukturyzacja neuronalna i ponowna regulacja układu nerwowego…

Albo inaczej mówiąc, dosłownie zmieniająca życie magia świadomej terapii miednicy. Skupiona na bezpieczeństwie. Skupiona na granicach. Skupiona na uzdrawianiu traumy poprzez ciało – tam, gdzie to się pierwotnie wydarzyła.

Transformacyjna moc tego intencjonalnego dotyku.

  • ginekolodzy
  • agresywni partnerzy
  • pijane noce
  • oprawcy/predatorzy
  • traumy porodowe
  • niechciane stosunki małżeńskie

Powyższe dotknięcia, pozostawiające głębokie ślady w komórkach naszej najbardziej intymnej przestrzeni. Tak wiele z nas zostało pozbawione naszej świętej natury, zanim nawet miałyśmy szansę ją w pełni zrozumieć – i w rezultacie, większość z nas w tym życiu nawet nie dostanie takiej szansy.

Istnieje jeszcze jedno miejsce, w którym kobiety mogą doświadczyć potężnego wyzwolenia swojego ciała – tantra – ale niestety jest ona bardzo mroczna i nieprzewidywalna.

To. Nie. Jest. Tantra.
To jest Odzyskiwanie [Reclamation].

To terapia, którą stworzyłam na podstawie rozproszonych doświadczeń terapeutycznych, intuicji, studiowania ledwo czytelnych skanów starożytnych indyjskich tekstów i “tantrycznych przewodników” pisanych dla mężczyzn o tym, jak “zadowolić swoje żony” (🙄).

Obecnie jest akredytowana jako dyplom poziomu 4 (akredytowany kurs) – ubezpieczona i uznawana na całym świecie.

Ta praca odblokowuje dziesięciolecia traumy, lata problemów z biodrami/miednicą, lata walki z niskim libido, traumą, nienawiścią do własnego ciała.

Zasługujesz na przyjemność.
Zasługujesz na bezpieczeństwo.
Zasługujesz na odzyskanie własnego ciała.

“To dzieło jest połączeniem fizjoterapii i boskości.”

– tak opisała to jedna z klientek Aii, po odbyciu z nią serii sesji.

Choć nie zawsze jest to przyjemne fizycznie, głębokie uwolnienie miednicy w ramach Yoni Reclamation Therapy jest możliwe tylko po 5 godzinach świadomej, zaawansowanej pracy ciała przy uwalnianiu traumy.

Dopiero gdy znajdujesz się w kompletnym stanie bezpieczeństwa i zaufania, miednica reaguje na zaawansowane manipulacje bez natychmiastowej reakcji stresowej.

Chwila, kiedy rozpoczyna się praca nad miednicą w tej somatycznej ceremonii, jest święta.

Twoja miednica to portal, brama – pomiędzy twoim zewnętrznym a najwewnętrzniejszym światem. Historycznie mówi się, że “wiedźmy” nosiły długie spódnice bez bielizny, ponieważ pozwalało im to odczuwać energię ziemi i kierować ją do siebie poprzez swoją yoni.

Twoja yoni, twoja miednica, mają wpuszczać energię, której pragniesz (natura, przyjemność, połączenie), jednocześnie uwalniając to, co już nie służy (mocz, kał, urodzone dziecko).

Silna miednica, fizjologicznie, to silny tułów, dobrze wspierane trawienie, potężna postawa.

Zdrowa, uzdrowiona yoni to nie tylko katalizator niezwykłej przyjemności, ale także pewność siebie, aby być zauważoną, aby się wypowiadać, pozostać obecną i połączoną w relacjach, pozostać świadomą i trzymać granice wewnątrz siebie.

Słaba miednica, fizjologicznie, może być przyczyną nietrzymania moczu, niekontrolowanych ruchów jelit – i związanej z nimi poczucia winy, strachu, wstydu.

Emocjonalnie, osłabiona yoni + przestrzeń łona przeciekają życiową energią nieoczyszczonych partnerów, nieuzdrowionej traumy medycznej, nieprzetworzonych niechcianych zalotów.

Z kolei sztywna/zastała miednica tworzy blokady wokół przyjemności (napięcie i ból podczas intymnego połączenia, anorgazmia), trudności w usuwaniu odpadów (problemy z pęcherzem, zaparcia, brak miesiączki) oraz zatrzymywanie epigenetycznej/rodzinnej traumy.

Zaawansowane uwolnienie miednicy wewnętrznej i zewnętrznej przynosi głęboką świadomość i uwagę na części ciała, które zwykle są upokarzane, ignorowane i często nadużywane.

Naczynia krwionośne są aktywowane. Tkanka łączna jest rozluźniana. Potężny hamak pasów miednicowych jest pobudzony. Twoja miednica ożywa, a wraz z nią przestrzeń łona rozpala się.

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.