...

terapia

Uczyń swoje zdrowie priorytetem

Sesje indywidualne

Lista oczekujących na doświadczenie sesji 1:1 z Aią w Polsce na ten moment przekracza ponad rok, w związku z tym aktualnie nie przyjmujemy nowych zapisów.

Zapraszamy na doświadczenie serii sesji 1:1 do Riwiery Majów w Meksyku, gdzie Aia mieszka i praktykuje na codzień.

Aby dokonać zapisu na sesje 1:1 z Aią, odwiedź stronę www.aiajune.com. 

Elżbieta, Gdańsk Klientka

Moje wrażenia z sesji on line-pracy z cieniem były takie, że w końcu poczułam, że ktoś mnie słucha i słyszy każde moje zdanie i słowo. Niesamowite zaopiekowanie tematem z którym przyszłam. wysłuchanie i wnikliwe dopytanie w ogromnym poczuciu bezpieczeństwa, zrozumienia i troski.

Ewa, Kraków Klientka

Sesja z Aią zmieniła moje życie.Jestem dużo spokojniejsza i wyciszona, nie odbieram wszystkiego do siebie tylko mam dystans do tego, co dzieje się w okół. Od wielu lat zmagam się z nawracająca depresja i ta jesień jest znów takim okresem. Jednak od czasu sesji nie miałam załamania humoru, złego dnia, czy ataku paniki. Jestem wyciszona i wdzięczna za rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałem, a były przecież takie oczywiste. Mam wrażenie, ze zmieniła się moja percepcja odbierania ludzi i sytuacji. Zachowania innych, które wcześniej doprowadzały mnie do irytacji, złości, czy płaczu, teraz przyjmuje ze spokojem. Nie dotykają mnie, wiem, ze nie należą do mnie i zostawiam je przy właścicielu. Wiele lat pracowałam na taki stan, jednak dopiero Aia pomogła mi go osiagnac. Mam teraz więcej energii dla siebie i na siebie, bo nie zostawiam jej przy innych, nie reagując.Zauważyłam tez, ze dorosłe adhd, zdiagnozowane u mnie wiele lat temu, osłabło na sile i stało się mniej dokuczliwe. Jestem bardziej zorganizowana i skupiona na tym co w danej chwili robię, co wcześniej przychodziło mi z wielkim trudem.Mam wrażenie, ze odkrywam siebie na nowo i jest to wspaniałe doświadczenie wypełnione radością, miłością i wewnętrznym spokojem. Aia jest niesamowita, a to co robi wspaniałe. Uważam, ze każda kobieta powinna doświadczyć takiej sesji i przemiany, która za nią idzie. Odrzucić przekonania i programy, które zostały na nas nałożone i wcale nam nie służą, tylko nas blokują i nie pozwalają rozwinąć skrzydeł.

Emilia, Olsztyn Klientka

Co się zmieniło? Wszystko! 🙂 Nigdy nie byłam tak pewna tego, co robię, mimo że tego typu decyzję są trudne. To w zasadzie najważniejsza zmiana, która pociągnie za sobą kolejne. Kroczę swoją ścieżką. Nie mam pojęcia gdzie ona mnie zaprowadzi, ale płonę z ciekawości 🙂

Zoey, Anglia Klientka

Przeżyłam naprawdę traumatyczny poród, źle zniosłam drugą ciążę i wciąż usilnie trzymałam się rzeczy, z którymi myślałam, że sobie poradziłam, co w rzeczywistości nie okazało się prawdą (w tym toksyczny związek). Wszystko to przejawiało się jako niepokój i sama nie wiedziałam, którą drogą mam iść. Terapia Masażem Łona, była niesamowita. Odczułam ogromne uwolnienie. Płakałam. A później poczułam się niesamowicie. Od czasu masażu czuję się lżejsza i bardziej naładowana.

Zuzanna, Warszawa Klientka

To, czego doświadczyłam, było całkowicie nie z tego świata. Poczucie odpuszczenia negatywnych emocji, które w sobie trzymałam w miejscach, które nigdy bym o to nie podejrzewała zrobiło na mnie piorunujące wrażenie i realnie wpłynęło na moje życie. Dzięki tej terapii poczułam znacznie większe połączenie pomiędzy moim ciałem a tym, co głęboko skryte w moim umyśle. Terapia pomogła mi zmierzyć się z tym, z czym boryka się moje wewnętrzne dziecko, co w efekcie pozwoliło mi dużo bardziej połączyć się ze swoją kobiecą siłą. Każda kobieta powinna doznać tego niesamowitego doświadczenia chociaż raz w swoim życiu.

Lidia, Warszawa Klientka

Polecam serdecznie sesje z Aią. Ta Kobieta jest nie tylko piękna, mądra ale również dzieli się swoją siłą do działania. Dostałam od niej dużo wewnętrznej siły i wsparcia, myśle ze bez niej nadal temat dla mnie ważny byłby pokryty kurzem.

Karolina, Boronów Klientka

Sesja z Aią dała mo tyle siły Zobaczyłam, że to co przez lata było dla mnie ogromnym lękiem, nie było moje tak naprawdę. Jestem wdzięczna, wypełniona miłością, siłą i energią po Naszym spotkaniu Aia to przecudowna osoba!

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.