...

Praca z Cieniem

Aby kochać i akceptować to, kim jesteś, nie możesz odczuwać nienawiści czy pretensji do doświadczeń, które cię ukształtowały.

„Nie ma dojścia do świadomości bez bólu. Ludzie zrobią wszystko, bez względu na to, jak jest to absurdalne, aby uniknąć konfrontacji z własną duszą. Oświecenia nie osiąga się, wyobrażając sobie postacie światła, ale uświadamiając sobie ciemność”.  – Carl Jung

Jeśli nie siedzisz ze swoimi cieniami, nie możesz stać w swoim świetle – i tylko dzięki znajomości własnej ciemności będziesz w stanie zachować miejsce dla ciemności innych ludzi.

Moja Droga, czas zatańczyć ze szkieletami w swojej szafie, napić się kawy ze swoimi demonami – bo to Twój cień pozostaje w najbliższym kontakcie z zagubionymi głębinami Twojej duszy.  Twoje cienie są kluczem do odblokowania życia, energii i poczucia witalności. Twoja siła i kreatywność, przyjemność i niezachwiana pewność siebie w dążeniu do życia swoich marzeń spoczywają tuż za liniami, które Twój cień rzucił na ziemię.

 

Nadszedł czas, aby się uwolnić.


Programy Pracy z Cieniem:

Nadchodzące II etapy programów Pracy z Cieniem.
Kolejność uczestnictwa w programach dowolna; programy uzupełniają się.

Program Przemiany: Alchemia Emocji i Cienia 
(Etap I Pracy z Cieniem)
Online | 8 kwietnia - 27 maja 2024

Program Przemiany obejmuje pracę ze własnymi cieniami.

Kurs Przejścia: Rozświetlanie Cieni Innych
(Etap II Pracy z Cieniem)
Stacjonarnie | 15-17 marca 2024

Akredytowany Kurs Przejścia obejmuje pracę z cieniami innych osób.

Z natury cień jest prawie niemożliwy do zbadania. Jest niebezpieczny, chaotyczny i zawsze w ukryciu. Oświecenie go światłem świadomości zagraża jego życiu. Niełatwo jest uczynić nieświadome świadomym.

O Pracy z Cieniem

 

Praca z cieniem to świadoma terapia z najbardziej stłumionymi, zawstydzonymi i zaniedbanymi fragmentami Twojej psychiki.

Są to najgłębsze, najciemniejsze części twojej duszy z zamiarem wydobycia na światło wszystkiego, co było ukryte lub uciszone. 

To, co pozostaje niewypowiedziane, nadal będzie oddziaływać z siłą huraganu na wszystko i wszystkich wokół, których dotknie. 

Twój cień jest często dla Ciebie nieznany. Składa się z najbardziej pierwotnych Twoich doświadczeń życiowych. 

Twój cień nie będzie widoczny, dopóki nie zostanie rzucony na kogoś innego.

Co sprawia, że ​​terapeuci cieni są tak wyjątkowo potężnymi uzdrowicielami?  Są to świadome istoty, które nie tylko wykonały własną bolesną, emocjonalną pracę w cieniu, ale także doświadczyły licznych śmierci swojego ego: upokarzających doświadczeń życiowych, które popchnęły je do zrzucenia własnych warstw tożsamości i skojarzeń, aby ewoluować w sposób taki, do którego ich wezwał wszechświat. 

To właśnie przez utratę własnego przywiązania do tożsamości, ci terapeuci są tak silni w utrzymywaniu przestrzeni dla cieni drugiej osoby – najbrzydszych, najbardziej bolesnych, najtrudniejszych części ich duszy.  Bez własnego ego, z którym trzeba się zmagać, cienie innych nie mają się do czego przyczepić.

Kiedy możesz kochać kogoś bezwarunkowo w jego najsłabszych i najbardziej zepsutych chwilach, kładziesz najpotężniejszy fundament, na którym ta osoba może się uzdrowić – w swojej pełnej prawdzie.

Terapia z cieniem zachęca do rzucania światła na swoje cienie i badania ich z cierpliwością, wyrozumiałością, delikatnością i miłością.

Jest to zaproszenie do troskliwego zaakceptowania tych części siebie, które stłumiłaś, a na które najsilniejszym antidotum jest przyjemność. Przyjemność jest fundamentem do wyzwolenia tego, co zostało zepchnięte w cień w społeczeństwach religijnych i patriarchalnych. Lekarstwo to jest dokładnie tym, czego nauczono nas, że nam nie wolno lub na co nie zasługujemy. 

Czy jesteś gotowa spojrzeć swoim cieniom prosto w oczy, aby raz na zawsze je uwolnić?

galeria

Kurs Przejścia: Rozświetlanie Cieni Innych
(Etap II Pracy z Cieniem)

Korzyści

Pracy z Cieniem

Odkrywanie intuicji

W zależności od tego, jakie rzeczy schowałaś do swojego własnego cienia, istnieje duża szansa, że praca nad cieniem pomoże ci nawiązać kontakt z głębszym wewnętrznym poznaniem i intuicją. Jeśli jako dziecko zniechęcano cię do korzystania z intuicji – do ufania swojemu odczuciu i wewnętrznemu kompasowi – zostało wrzucone to do cienia.


Wyzwalanie się od nieświadomego cienia

Gdy działamy na poziomie nieświadomości, nasz cień efektywnie nami steruje. Tak więc, choć praca nad cieniem jest trudna, jednocześnie jest niesamowicie wyzwalająca. Ważne jest, aby cień przenieść z nieświadomości do świadomości, aby nie rządził on tobą tak, jak jest w stanie, gdy pozostaje stłumiony.

Wzmocnienie i akceptacja swojej siły 

Osoby z niskim poczuciem własnej wartości często zaniedbują dobre cechy swojej osobowości, umieszczając je w obszarze cienia, wynikając z uczucia braku zasługiwania. Praca nad cieniem w takich sytuacjach stwarza okazję do odzyskania ukrytych darów, które definiują naszą tożsamość.

Krok w kierunku samorealizacji

Jeśli interesuje cię praca nad cieniem, to prawdopodobnie zależy ci na własnym rozwoju i wzroście osobistym. Ta praktyka jest istotna dla każdej osoby, która pragnie osiągnąć poczucie pełni i samorealizację. Poznanie własnych słabych stron, które cię hamują lub są ukryte, jest kluczowe dla uzdrowienia, aby stać się najlepszą wersją samej siebie.

Ania, Warszawa

Przestrzeń transformacyjna. Aia stworzyła unikatowe i niezwykle skuteczne narzędzia dedykowane przemianie, samoświadomości, uzdrowieniu, samopoznaniu dla tych, którzy szukają bezwarunkowego bycia, szczęścia, miłości. Kursy warte wszystkiego.

Ewelina, Białystok

Jeżeli szukasz naprawdę przemieniającej pracy, to dobrze trafiłaś. Spotkanie z Aią jak i z innymi kobietami które są gotowe głęboko zanurkować w swojej najbardziej niewygodne miejsca w ciele i umyśle jest ogromnie przemieniające. Przestrzeń którą tworzy jest tak zaopiekowana i gotowa przyjąć twoją całkowitą prawdę o sobie i pomóc Ci ją przetransformować, aby naświetlić pewne sprawy, by twoje życie naprawdę stało się twoje, a nie twoich ran z dzieciństwa czy społeczeństwa które wywiera na Ciebie wpływ lub rodziny. Magia której pragniesz często kryje się w zmianie której unikasz. Z całego serca polecam zarówno szkolenia, jak i pracę z ciałem poprzez terapię masażem łona.

Agnieszka, Łomianki

Poznałam cudowne Boginie i odnalazłam wiarę we własną MOC. Dzięki niej byłam w stanie uświadomić sobie i zintegrować rzeczy wokół których od lat bezskutecznie krążyłam w psychoterapii i samodzielnego rozwoju. Aia z lekkością łączy twardą wiedzę naukowa z subtelnościami duchowości oraz tworzy bezpieczną przestrzeń na wyrażanie swojej Prawdy i swoich emocji.

Aii-40 2

FAQs

Często Zadawane Pytania

Na temat pracy z cieniem 

Nasz cień powstaje we wczesnym okresie naszego życia, z powodu bardzo naturalnego procesu rozwoju ego oraz wyniku socjalizacji.

W naszej ofercie posiadamy program Przemiany: Alchemia Emocji i Cienia, stanowiący Etap I Pracy z Cieniem oraz Akredytowany Kurs Przejścia: Rozświetlanie Cieni Innych- Etap II Pracy z Cieniem. 

Etap I poświęcony jest odkrywaniu i uzdrawianiu cieni własnych, wówczas gdy Etap II skupiony jest na tym, aby wyposażyć uczestników w umiejętności w pracy z cieniem drugiej osoby (klienci, partnerzy, bliskie osoby).

Programy i kursy pracy z cieniem zostały stworzone w taki sposób, aby osoby bez jakiekolwiek doświadczenia w pracy z cieniem mogły do nich przystąpić i zyskać wiedzę i umiejętności potrzebne do nawigowania cieniami, zarówno swoimi, jak i innych osób.

Do Etapów programów i kursów Pracy z Cieniem można przystępować w dowolnej kolejności - są to programy, które się uzupełniają.

Seria nagrań o pracy z cieniem

3 Filmy
pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.