...

Praca z Trauma

Ponieważ Twoje emocje zasługują na uzdrowienie tak samo bardzo, jak zasługuje na to Twoje ciało.

Content Required. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

01.

Praca z Trauma I

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

02.

Praca z Trauma II

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

Masażem Łona

Sign-up to become a womb massage terapist

Sign up for the course and experience the power of womb massage practice. 

Why Choose Womb Massage

Avoid Sickness, the Natural Way

All Natural Medicine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Professional Staffs

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hand Made Herbal Medicine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Affordable Prices

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Elżbieta, Gdańsk Client

Moje wrażenia z sesji on line-pracy z cieniem były takie, że w końcu poczułam, że ktoś mnie słucha i słyszy każde moje zdanie i słowo. Niesamowite zaopiekowanie tematem z którym przyszłam. wysłuchanie i wnikliwe dopytanie w ogromnym poczuciu bezpieczeństwa, zrozumienia i troski.

Emilia, Olsztyn Client

Co się zmieniło? Wszystko! 🙂 Nigdy nie byłam tak pewna tego, co robię, mimo że tego typu decyzję są trudne. To w zasadzie najważniejsza zmiana, która pociągnie za sobą kolejne. Kroczę swoją ścieżką. Nie mam pojęcia gdzie ona mnie zaprowadzi, ale płonę z ciekawości 🙂

Zoey, Anglia Client

Przeżyłam naprawdę traumatyczny poród, źle zniosłam drugą ciążę i wciąż usilnie trzymałam się rzeczy, z którymi myślałam, że sobie poradziłam, co w rzeczywistości nie okazało się prawdą (w tym toksyczny związek). Wszystko to przejawiało się jako niepokój i sama nie wiedziałam, którą drogą mam iść. Terapia Masażem Łona, była niesamowita. Odczułam ogromne uwolnienie. Płakałam. A później poczułam się niesamowicie. Od czasu masażu czuję się lżejsza i bardziej naładowana.

Lidia, Warszawa Client

Polecam serdecznie sesje z Aią. Ta Kobieta jest nie tylko piękna, mądra ale również dzieli się swoją siłą do działania. Dostałam od niej dużo wewnętrznej siły i wsparcia, myśle ze bez niej nadal temat dla mnie ważny byłby pokryty kurzem.

Our Gallery

Overall Well Being Is Our Priority

Praca z Trauma

Często Zadawane Pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis leo.

Terapia Masażem Łona jest terapią nastawioną na powrót do swojego ciała, swojej przyjemności, swojego centrum twórczości i witalności w życiu! Terapia ta obejmuje elementy neuronauki, teorii traumy dziedziczonej i wczesnych lat życia, pracy z ciałem z Chińskiej medycyny, akupresury, masażu holistycznego, Chińskiego masażu narządów Chi Nei Tsang, terapii czaszkowo-krzyżowa, pracy oddechowej, refleksologii, pracy energetycznej, owijania rebozo oraz innych elementów medycyny Majów.

Pracę z ciałem wykonuje się na kręgosłupie, przy kości krzyżowej-ogonowej, na pośladkach, wewnętrznej części ud, a także na całym brzuchu, na przeponie, i nad macicą – między kośćmi miednicy (ta praca jest tak samo potężna energetycznie i transformująca fizycznie jeżeli Twoja macica została usunięta).

Poprzez uwolnienie napięcia od nagromadzonego stresu i emocji, masaż doprowadza wewnętrzne organy jamy brzusznej do właściwej pozycji dla optymalnego funkcjonowania i wyższego samopoczucia (ponad 80% produkcji serotoniny w naszym organizmie odbywa się w jelitach). Technika polega na łagodzenia zatorów i blokad, aby poprawić przepływ energii i płynów w układzie krążenia, limfatycznym i nerwowym, tak, aby zapobiec progresji objawów chorób.

Rebozo. Nazwa pochodzi od hiszpańskiego czasownika, który oznacza „otoczyć się”. Rdzenne, meksykańskie nazwy określające ten długi, płaski szal przekładają się na „to, co dotyka kobiety” i „materiał tysiąca kolorów”. Tradycyjne rebozo są ręcznie tkane z bawełny i często mają wzory z tradycyjnych metod barwienia. Ich frędzle są plecione palcami tworząc piękne, skomplikowane wzory.

To potężna część garderoby, uważana za kluczową dla meksykańskiej tożsamości kobiety, odgrywająca integralną rolę w narodzinach i wychowywaniu dzieci. Rebozo jest używany na niezliczone sposoby, aby pomagać i wspierać rodzącą kobietę podczas skurczów porodowych – od potrząsania biodrami po korzystanie z niego w przestrzeni brzucha kobiety. Tradycyjnie, rodząca kobieta stoi prosto podczas zejścia dziecka, a dwie, wspierające poród kobiety staną przed i za nią z rebozo trzymanym pomiędzy, tworząc kołyskę pod miednicą rodzącej matki. Dziecko nie jest dotykane żadnymi ludzkimi rękami poza rękami matki. Rodzi się w swoim rebozo i natychmiast jest w nie zawijane. To rebozo staje się jego na całe życie, jest w nim noszone, owijane, a nawet używane jako hamak do spania dla noworodka.

Rebozo jest również używane ceremonialnie w masażu Majów do fizycznego rozluźnienia napięcia, ale także symbolicznej reintegracji, takiej jak ceremonia Majów zwana „Zamknięciem Kości”, którą przechodzą wszystkie matki, aby zamknąć miednice czterdzieści dni po porodzie.

Trzy tkaniny rebozo odgrywają integralną i potężną rolę w Terapii Masażem Łona i każdy praktykujący musi włączyć je do swojej sesji. Dla zachowania etycznej uczciwości konieczne jest, aby wszystkie szale rebozo używane do tej terapii były tradycyjne, meksykańskie, ręcznie tkane i etycznie pozyskiwane, aby wspierać prawdziwe, rdzenne rodziny meksykańskie. Wszystkie rebozo sprzedawane uczestnikom kursów za pośrednictwem Powrót Do Łona są sprowadzane do Polski bezpośrednio z Meksyku.

Nie, Masaż Łona jest nieinwazyjną, zewnętrzną techniką masażu. Kontynuacją szkolenia jest wewnętrzna terapia Yoni Reclamation Therapy, dostępna po ukończeniu szkolenia Masażu Łona i terapii z cieniem. 

Dodatkowe kursy mające na celu rozwinięcie akredytacji Terapii Masażem Łona obejmują uzyskanie dyplomu w zakresie praktyki ściśle skupionej na traumie i terapii z cieniem oraz szkoleniem terapii

Masaż Łona pomaga w bólu menstruacyjnym, niweluje objawy endometriozy, obfitych miesiączkach, krzepnięciu krwi, mięśniakach macicy, zablokowanych jajowodach, zrostach miednicy, przechylonej macicy, PCOS, objawach menopauzy i nieregularnych cyklach. Może również pomóc w stanach trawiennych, takich jak zaparcia, biegunka, IBS, czy wzdęcia. 

Tak! Dzieje się tak, ponieważ pracujemy na całej przestrzeni brzucha. Ta terapia może pomóc w zaparciach, biegunce, IBS i wzdęciach.

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.