...

etap ii pracy z cieniem

Przejścia: Rozświetlanie Cieni Innych

Dialog jest najskuteczniejszym sposobem rozwiązywania konfliktów międzyludzkich.

 
Ale… czy czujesz się komfortowo pozwalając, by ich demony się wyłoniły? 
 
Uświadomienie sobie procesów zachodzących w cieniach ludzkiej psychiki sprawi, że staniesz się bezpieczną i zrozumiałą przestrzenią, w której inni poczują się wysłuchani i pozwolą rozpocząć głęboką transformację. To nie jest tylko kurs dla profesjonalnych terapeutów, ale dla wszystkich, którzy pragną stać się źródłem świadomego wsparcia.
 

Twoje cienie są często wewnętrznymi przestrzeniami, których unikasz, zaprzeczasz lub ignorujesz.

Terapeuta pracy z cieniem to ktoś, kto chce przepracować swoje cienie, aby stworzyć emocjonalne i duchowe uzdrowienie w sobie, aby wspierać rozświetlenie, refleksje i integrację cieni u innych.

Może to obejmować:

  • płatnych klientów
  • relacje romantyczne
  • relacje rodzinne
  • przyjaźnie
 
Większość świata terapeutycznego pracuje wyłącznie z miłością i światłem. Ledwo muska powierzchnię ludzkiego cierpienia i brakuje mu głębokiego, zmieniającego życie rezonansu… I tu pojawia się praca z cieniem.
 

Nie szukamy ucieczki od naszej ciemności – chcemy kochać i akceptować siebie (i innych) bezwarunkowo w niej. 

Najbrzydsze, najciemniejsze, najbardziej nieżyczliwe oraz najbardziej odrzucone i przygnębione części ciebie mają prawo istnieć, muszą być wysłuchane i zasługują na miłość. Tylko w ten sposób każdy z nas może ponownie stać się całością.
 

Dołącz do nas na Przejścia: Rozświetlanie Cieni Innych (Etap II Pracy z Cieniem), 3-dniowy certyfikowany kurs przepracowywania cieni innych osób.

 

Praca z cieniami innych to jedynie stanie obok nich na ścieżce. Nie jesteś wybawicielem ani ekspertem w ich bólu - jesteś po prostu kimś, kto znalazł wystarczająco dużo wewnętrznego spokoju i wolności od własnego cienia, aby czuć się gotowym do wsparcia tą samą przemianą u innych.

Tematy programu:

24h na żywo + praca we własnym zakresie z podręcznikiem

Tylko wtedy, gdy czujemy się wystarczająco bezpiecznie, aby odsłonić nasze cienie, zaczynamy czuć się wolni.

Czego potrzebujesz:

Ania, Warszawa

Przestrzeń transformacyjna. Aia stworzyła unikatowe i niezwykle skuteczne narzędzia dedykowane przemianie, samoświadomości, uzdrowieniu, samopoznaniu dla tych, którzy szukają bezwarunkowego bycia, szczęścia, miłości. Kursy warte wszystkiego.

Ewelina, Białystok

Jeżeli szukasz naprawdę przemieniającej pracy, to dobrze trafiłaś. Spotkanie z Aią jak i z innymi kobietami które są gotowe głęboko zanurkować w swojej najbardziej niewygodne miejsca w ciele i umyśle jest ogromnie przemieniające. Przestrzeń którą tworzy jest tak zaopiekowana i gotowa przyjąć twoją całkowitą prawdę o sobie i pomóc Ci ją przetransformować, aby naświetlić pewne sprawy, by twoje życie naprawdę stało się twoje, a nie twoich ran z dzieciństwa czy społeczeństwa które wywiera na Ciebie wpływ lub rodziny. Magia której pragniesz często kryje się w zmianie której unikasz. Z całego serca polecam zarówno szkolenia, jak i pracę z ciałem poprzez terapię masażem łona.

Agnieszka, Łomianki

Poznałam cudowne Boginie i odnalazłam wiarę we własną MOC. Dzięki niej byłam w stanie uświadomić sobie i zintegrować rzeczy wokół których od lat bezskutecznie krążyłam w psychoterapii i samodzielnego rozwoju. Aia z lekkością łączy twardą wiedzę naukowa z subtelnościami duchowości oraz tworzy bezpieczną przestrzeń na wyrażanie swojej Prawdy i swoich emocji.

Aii-40 2
Aii-55

FAQs

Często Zadawane Pytania

Pytania na temat Pracy z Cieniem i programów.

W naszej ofercie posiadamy program Przemiany: Alchemia Emocji i Cienia, stanowiący Etap I Pracy z Cieniem oraz Akredytowany Kurs Przejścia: Rozświetlanie Cieni Innych- Etap II Pracy z Cieniem. 

Etap I poświęcony jest odkrywaniu i uzdrawianiu cieni własnych, wówczas gdy Etap II skupiony jest na tym, aby wyposażyć uczestników w umiejętności w pracy z cieniem drugiej osoby (klienci, partnerzy, bliskie osoby).

Programy i kursy pracy z cieniem zostały stworzone w taki sposób, aby osoby bez jakiekolwiek doświadczenia w pracy z cieniem mogły do nich przystąpić i zyskać wiedzę i umiejętności potrzebne do nawigowania cieniami, zarówno swoimi, jak i innych osób.

Do Etapów programów i kursów Pracy z Cieniem można przystępować w dowolnej kolejności - są to programy, które się uzupełniają.

Ten kurs pracy z cieniem jest akredytowany, w związku z tym, jego pomyślne ukończenie wiązać się będzie ze zdaniem egzaminu po zakończeniu trwania kursu oraz po odbyciu praktyki: przeprowadzeniu 12 sesji z klientami (seria 3 sesji z 4 klientami, bądź 4 sesji z 3 klientami). 

Kurs odbywać się będzie od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00.

W trakcie trwania kursu, dla uczestników przewidziane są poczęstunek, napoje oraz wegetariański lunch. 

zapisz się na Nadchodzący kurs

Przejścia: Rozświetlanie cieni innych

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.