...

Dla terapeutów, iv poziom ścieżki rozwoju

Kurs Yoni Reclamation Therapy™

yo·ni /ˈyōnē/

zakorzeniona w hinduizmie, yoni to sanskrycki termin oznaczający “Mieszkanie”, “Źródło” lub “Łono”. Bardziej znane jako “pochwa” lub “srom” w sterylnych, naukowych terminach, yoni było czczone jako boskie przedstawienie Bogini, Shakti – i źródło wszelkiej żeńskiej siły generatywnej.​

Łono. Źródło. “Żeński organ generacyjny”.

Kobiety, które noszą nieuzdrowione rany łona i yoni, często czują się niepewne siebie, niebezpiecznie, niezrównoważone, pozbawione przyjemności lub twórczego zapału w swoim życiu. Rany zazwyczaj mają swoje korzenie w traumach wczesnego życia i traumie pokoleniowej i obie z nich należy starannie zbadać, aby zrozumieć cykliczne schematy i przerwać powtarzające się wzorce życiowe, z uwagi na to, że manifestują się one w życiu, miłości i manifestacji.

Wewnętrzny masaż yoni jest połączony z poprzedzającym go zewnętrznym masażem łona, aby stworzyć potężne, zanurzające doświadczenie pełnowartościowego uzdrawiania.

Zakorzenione jest to w fizycznym uwolnieniu przechowywanej traumy wzdłuż zewnętrznych fałdów yoni i wewnętrznych ścian pochwy. Terapeutyczne naciskanie na te “gorące punkty” często wywołuje przechowywane wspomnienia i doznania, które spowodowały brak zaufania, poczucie braku bezpieczeństwa, a nawet fizyczny dyskomfort. Poprzez świadome, intencjonalne i skupione na wyrażeniu zgody przeprogramowanie przechowywanych wspomnień ciała, kobiety doświadczają transformującego przeprogramowania neuralnego i limbicznego przeszłych traum, ran rodzinnych oraz uwięzionego bólu, winy i wstydu, aby doświadczyć bardziej potężnego połączenia z sobą, przyjemnością, relacjami intymnymi i życiem.

 

Przeczytaj więcej na temat działania Yoni Reclamation Therapy™:

FAQs

Często Zadawane Pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis leo.

Po pomyślnym ukończeniu 4 dni kursu i zdaniu egzaminu praktycznego oraz przeprowadzeniu 12 masaży (seria 3 masaży z 4 klientkami, bądź 4 masaży z 3 klientkami) potwierdzonych studiami przypadków po zakończeniu kursu zostanie wydany Dyplom Terapeuty Masażem Łona.

Każdej kobiecie, która odczuwa wezwanie do pracy z kobietami i odzyskaniem ich kobiecości oraz przemianą ich życia na bardziej świadome i szczęśliwe.

 

Kursantki nie muszą mieć wcześniejszych kwalifikacji w tym zakresie, ponieważ Terapia Masażem Łona jest w pełni akredytowanym kursem, składającym się z anatomii i fizjologii, zdrowia i bezpieczeństwa oraz technik potrzebnych do pełnego wykonania masażu.

 

Terapia Masażem Łona jest akredytowana przez Think Tree Professional Body, wraz z pełnym

Po pomyślnym ukończeniu kursu, absolwenci będą zobowiązani do wykonania 12 masaży  (seria 3 masaży z 4 klientkami, bądź 4 masaży z 3 klientkami) popartych referencjami i studiami przypadków w ramach spełnienia wymagań akredytacyjnych. Po zakończonym kursie i wykonaniu praktyk, kursanci mogą rozpocząć praktykę Masażu Łona (klienci, którzy otrzymują sesje w ramach wymagań akredytacyjnych studenta nie powinni uczestniczyć w sesjach całkowicie bezpłatnie, chociaż mogą być oferowane zniżki, jeśli kursant tak preferuje).

 

Dodatkowe kursy mające na celu rozwinięcie akredytacji Terapii Masażem Łona obejmują uzyskanie dyplomu w zakresie praktyki ściśle skupionej na traumie i terapii z cieniem oraz szkoleniem terapii

Z oczywistych względów, masaż łona/płodności ogranicza się do pracy z kobietami. Jeśli jednak terapeuta używa tego masażu w kontekście masażu uwalniającego traumę, to bezwzględnie może być oferowany mężczyznom i wykazuje potężne rezultaty!

Donec bibendum arcu in suscipit lobortis. In malesuada, nunc eu tempus suscipit, purus diam feugiat dui, eu convallis dolor neque vitae elit. In at imperdiet mauris. Vivamus non dui gravida, congue odio quis, lacinia justo. Pellentesque ultrices orci ac lectus sagittis.

Retreat Rozkosz i Kurs Yoni Reclamation Therapy™ w Tulum, Meksyku już we wrześniu 2024!

Kobieta połączona ze swoją Yoni czuje się magnetyczna, spokojna, kreatywna, potężna, intuicyjna, przebudzona erotycznie, uziemiona i zrównoważona.

Czy jesteś gotowa, Kochana, aby przemienić swoje życie na zawsze? Jeśli tak, to dołącz do Nas w Meksyku na to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie – kurs Yoni Reclamation Therapy™ połączony z retreat Rozkosz!
 
Między innymi:
🏝 Zakwaterowanie w dżungli nad samym morzem karaibskim z dostępem do prywatnej plaży
🥑 Z miłością skomponowane menu wegetariańskie
☕ Ceremonia Kakao
🪘 Uzdrawiające zanurzenie w dźwięku
🔥 Temazcal – doświadczenie starożytnego szałasu potu Majów
🧜‍♀️ Prywatne pływanie w lagunie cenote
🌊 Prywatna ceremonia bębnów na plaży
 

Czy jesteś gotowa zacząć domagać się prawa do swojej rozkoszy? 

Czy jesteś gotowa, aby wykorzystać niesamowitą moc, która w Tobie drzemie i wyruszyć na niezapomnianą przygodę życia? 

 
🗺️ Tulum, Meksyk
📅 15-21 września 2024
💫 Koszty kursu YRT™ i Retreat:
▪️Udział w Retreat:
・$1685 USD [Opcja Budget: 2-osobowy namiot stożkowaty z łóżkami pojedynczymi]
・$2385 USD [Opcja Deluxe: Prywatny namiot stożkowaty z łóżkiem Queen / 2-osobowy namiot Safari z łóżkami Queen]
▪️Udział w Retreat + Akredytowany Kurs YRT™: $3585 USD

W ramach retreat będziemy razem:

W ramach szkolenia YRT ™ doświadczysz wszystkiego powyżej oraz przejdziesz intensywne szkolenie z pożądanej, akredytowanej terapii!

galeria

Retreat Rozkosz i Kurs Yoni Reclamation Therapy™

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.