...

Otrzymaj darmowy e-book!

Twoja nienawiść do swojego ciała nie ma nic wspólnego z twoim ciałem.

Gdzieś w trakcie podróży przez życie, nabrałaś negatywnych skojarzeń z czymś, czego nigdy nie możesz się pozbyć – swoim ciałem. To sprawia, że życie staje się więzieniem. Mam nadzieję, że wiesz, że nie jesteś sama w tym uczuciu i nie jesteś skazana na to, żeby zawsze tak się czuć.

To, w jaki sposób postrzegasz siebie, często odzwierciedla to, w jaki sposób postrzegasz świat, i odwrotnie. Gdzieś w twoim życiu wydarzyło się coś, co cię zraniło. Coś cię przestraszyło, zostawiło cię z tym, co wydaje się być nieodwracalnymi bliznami – i wtedy twoje ciało stało się dla ciebie niebezpiecznym miejscem… Zatem, musimy wrócić do tamtego miejsca i wyleczyć te rany.

Pod twoim krytycznym postrzeganiem siebie kryje ból – strach, złość i smutek – których jeszcze nie przetrawiłaś. Pojawia się zatem pytanie: Przed odczuwaniem jakich trudnych doświadczeń w swoim życiu uciekasz?

Naszym celem podczas pracy z tymi ćwiczeniami jest przyjrzenie się cieniom twojego własnego postrzegania ciała, zrozumienie ich źródła, rozwijanie współczucia dla siebie i podążanie nową ścieżką cierpliwości, miłości do siebie i bezwarunkowej samoakceptacji.

Wpisz swój e-mail i otrzymaj już teraz darmowy e-book stworzony przez Aię – terapeutkę pracy z cieniem.pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.