...

Opinie

Kurs Terapii Masażem Łona

Małgorzata, Dziwnówek Kursantka

Jestem refleksologiem i szukając skutecznego narzędzia do pracy z moimi Klientkami, które w luźnej rozmowie otwierały się i dzieliły swoimi problemami uroginekologicznymi, znalazłam stronę i kanał na YT Powrót do łona. Od pierwszej chwili nie miałam wątpliwości, że to jest TO co chcę robić - zarezonowało Zapisałam się na kurs, który był połączeniem warsztatów z nauką Masażu Łona. Materiały do nauki doskonale przygotowane: bardzo bogaty w wiedzę, szczegółowy skrypt, mazidła do masażu, ręczniki, poduszki, prześcieradła itp. Miałyśmy możliwość dotknąć, wypróbować wiele akcesoriów, których jeszcze nie znałyśmy. Merytorycznie bardzo bogaty program. Możliwość zaobserwowania różnych reakcji u uczestniczek szkolenia na Terapię Masażem Łona i doświadczenie jej na własnej skórze, utwierdziło mnie w przekonaniu, że ten kurs, to był bardzo dobry wybór. Pewna zdobytych umiejętności, przekonana o mocy Terapii Masażem Łona i z ogromną wdzięcznością wróciłam do Dziwnówka, aby praktykować i pokazywać Kobietom, że ich życie teraz może być bez bólu i dyskomfortu. Dziękuję”

Magda, Poznań Kursantka

Wow! takiego szkolenia się nie spodziewałam. Poznałam cudowne i piękne Siostry, Boginie i cudowną Boginię Aię Oczyściłam czakrę gardła, pracowałam ze swoimi słabościami, odzyskiwałam wiarę w siebie, poznałam cykl naszego kobiecego życia i co najważniejsze poczułam na sobie rytuał pięknej ceremonii masażu łona, który odradza kobiecość, wnosi na wyższe wibracje, uwalnia cienie, daje poczucie bezpieczeństwa, przenosi w wymiar spokoju, radości i miłości bezwarunkowej. Dziękuję, że jesteś Aia Również duże podziękowanie dla Żanetki, za organizację, zdjęcia, dobre słowo

Dorota, Łódź Kursantka

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu ,,Terapii Masażem Łona" w Krakowie, były to magiczne 4 dni. Spotkałam cudowne Boginie z którymi poczułam głęboką więź. W trakcie zajęć doświadczałam każdego dnia nowych rzeczy, emocjonalnie, fizycznie i duchowo.Nauczyłam się dużo o sobie i o otaczającej mnie rzeczywistości ale przede wszystkim zdobyłam narzędzia do pomocy innym zagubionym kobietom, do uleczania ich traum, odnajdywania ich kobiecości, odblokowywania się na życie. Każda minuta i każda złotówka zainwestowane w to szkolenie była tego warta.

Sandra, Niemcy Kursantka

To nie był zwykły kurs, to było cudowne spotkanie wspaniałych Kobiet, w pełnym szacunku i zrozumieniu. Spotkanie które rozbudza kobiecość, pozwala na ukochanie, docenienie i uszanowanie jej tym samym samej siebie.

Karolina, Boronów Kursantka

Kurs Terapii Masażem Łona był ogromnym krokiem milowym na mojej ścieżce rozwoju❤️ Ten Kurs był jednocześnie ceremonią i dzięki niemu nabyłam wiele wiedzy ale i poznałam cudowne Kobiety, które są moimi siostram. Do tego jestem ogromnie wdzięczna za Aie, która prowadziła kurs stojąc w Swojej prawdzie i miłości

Opinie

Praca z Cieniem

Ania O., Warszawa Kursantka

Przestrzeń transformacyjna Aia stworzyła unikatowe i niezwykle skuteczne narzędzia dedykowane przemianie, samoświadomości, uzdrowieniu, samopoznaniu dla tych, którzy szukają bezwarunkowego bycia, szczęścia, miłości Kursy warte wszystkiego.

Ania S., Warszawa Kursantka

Terapia Masażem Łona obejmuje cień i pracuje z cieniem. Kolejny ważny etap II kursu pracy z cieniem. Jest nas 12 niesamowitych kobiet w grupie. Jest intensywnie, czasami energia opada a czasami wzrasta, całe ciało pracuje, dużo się dzieje a głowa czasem nie nadąża, ale jesteśmy na to gotowe, aby pracować dalej.

Agnieszka, Łomianki Kursantka

Poznałam cudowne Boginie i odnalazłam wiarę we własną MOC. Dzięki niej byłam w stanie uświadomić sobie i zintegrować rzeczy wokół których od lat bezskutecznie krążyłam w psychoterapii i samodzielnego rozwoju. Aia z lekkością łączy twardą wiedzę naukowa z subtelnościami duchowości oraz tworzy bezpieczną przestrzeń na wyrażanie swojej Prawdy i swoich emocji.

Opinie

Usługi 1:1

Elżbieta, Gdańsk Klientka

Moje wrażenia z sesji on line-pracy z cieniem były takie, że w końcu poczułam, że ktoś mnie słucha i słyszy każde moje zdanie i słowo. Niesamowite zaopiekowanie tematem z którym przyszłam. wysłuchanie i wnikliwe dopytanie w ogromnym poczuciu bezpieczeństwa, zrozumienia i troski.

Emilia, Olsztyn Klientka

Co się zmieniło? Wszystko! 🙂 Nigdy nie byłam tak pewna tego, co robię, mimo że tego typu decyzję są trudne. To w zasadzie najważniejsza zmiana, która pociągnie za sobą kolejne. Kroczę swoją ścieżką. Nie mam pojęcia gdzie ona mnie zaprowadzi, ale płonę z ciekawości 🙂

Zoey, Anglia Klientka

Przeżyłam naprawdę traumatyczny poród, źle zniosłam drugą ciążę i wciąż usilnie trzymałam się rzeczy, z którymi myślałam, że sobie poradziłam, co w rzeczywistości nie okazało się prawdą (w tym toksyczny związek). Wszystko to przejawiało się jako niepokój i sama nie wiedziałam, którą drogą mam iść. Terapia Masażem Łona, była niesamowita. Odczułam ogromne uwolnienie. Płakałam. A później poczułam się niesamowicie. Od czasu masażu czuję się lżejsza i bardziej naładowana.

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.