...

program

Przepływ: Bogini w Biznesie

Program wyzwalania obfitości.

Czy Twoja historia pieniędzy, która jest w Tobie głęboko zakorzeniona, jest historią pełną wiedzy i wzmocnienia? Czy, podobnie jak większość z nas, cierpisz z powodu potężnych cieni, jeśli chodzi o finanse?

Od chwili, gdy po raz pierwszy dowiedziałaś się, że pieniądze istnieją na świecie, prawdopodobnie zanim w ogóle znalazłaś słowa, aby opisać to, co wiesz o świecie, Twoja odziedziczona historia pieniędzy wypływała z Twojego DNA i miała wpływ na każdy aspekt Twojego życia. Czas poznać tę historię i co najważniejsze – przekształcić ją!

Nadszedł czas aby odkryć, jak wznieść się ponad swoje negatywne przekonania, ponownie połączyć się ze swoją najgłębszą przyjemnościąi pasją, zbudować obfitość, której pragniesz i wreszcie pogodzić się ze swoją relacją z pieniędzmi i życiem.

W naszym Programie:

Nauczysz się...

…jaki masz typ osobowości w relacji z pieniędzmi i jak może Cię to powstrzymywać w swobodzie finansowej.  Poznasz tajemnice obfitości – które nie mają nic wspólnego z pieniędzmi. To ukryte tajemnice najbogatszych- a konkretnie najszczęśliwszych ludzi na świecie. I wkrótce będą Twoje!

Zrozumiesz…

…że wszyscy mamy w głowach ukryte historie z dzieciństwa, które wpływają na nasz związek z pieniędzmi – często z katastrofalnymi skutkami. Odkryjesz, kim w tej relacji jesteś i jak ją na stałe uleczyć.

Dowiesz się…

…o różnicy między inteligentnym a emocjonalnym podejściem do pieniędzy oraz tym, jak stworzyć pomiędzy nimi właściwą równowagę. Bez tych podstaw nie ma znaczenia, z jakimi pieniędzmi kiedykolwiek się zetkniesz, stracisz je równie szybko. Czas zatrzymać ten cykl!

Dostrzeżesz…

…jakie demony finansowe nosisz w swoim DNA. Zagłębimy się w historię pieniędzy Twojej rodziny, abyś mógł/a uwolnić się z kajdan, które nieświadomie zostały Ci nałożone (i nauczysz się podstaw, dzięki którym będziesz mogła/mógł również pomóc usunąć twoim bliskim).

Prawda jest taka, że dopóki te historie o pieniądzach, rany związane z pieniędzmi i demony pieniędzy nawiedzają Twoje życie, nigdy nie będziesz „bogaty”. Nadszedł czas, abyś dowiedział/a się o przyciąganiu obfitości na Twoje żądanie, kiedy i jak tego potrzebujesz. Tak wielu ludzi na całym świecie przyciąga obfitość, bezpieczeństwo, szczęście i dobrobyt – i Ty też możesz! Obudź się na nowym poziomie postrzegania obfitości. Radykalnie zmień swój sposób myślenia i perspektywę, aby każdego dnia „oddychać obfitością”. Ten program jest wspierający i pielęgnujący, delikatny i uzdrawiający. Nie mówimy o budżetach, pustych afirmacjach ani odmawianiu sobie wydatków na rzeczy, które kochasz. Jest to wzmocnienie, zrozumienie i głęboka przemiana.

Czego potrzebujesz:

Aby przygotować się do tego programu, ważne jest, abyś miała czas i przestrzeń, by w pełni go doświadczyć i zanurzyć się w ten proces z nami. Sesje są nagrywane, ale byłoby idealnie, gdyby wszyscy byli obecni na każdej sesji, ponieważ budujemy silne poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty, połączenie, gdy wspólnie wyruszamy na tę ścieżkę.
Ania, Warszawa

Przestrzeń transformacyjna. Aia stworzyła unikatowe i niezwykle skuteczne narzędzia dedykowane przemianie, samoświadomości, uzdrowieniu, samopoznaniu dla tych, którzy szukają bezwarunkowego bycia, szczęścia, miłości. Kursy warte wszystkiego.

Ewelina, Białystok

Jeżeli szukasz naprawdę przemieniającej pracy, to dobrze trafiłaś. Spotkanie z Aią jak i z innymi kobietami które są gotowe głęboko zanurkować w swojej najbardziej niewygodne miejsca w ciele i umyśle jest ogromnie przemieniające. Przestrzeń którą tworzy jest tak zaopiekowana i gotowa przyjąć twoją całkowitą prawdę o sobie i pomóc Ci ją przetransformować, aby naświetlić pewne sprawy, by twoje życie naprawdę stało się twoje, a nie twoich ran z dzieciństwa czy społeczeństwa które wywiera na Ciebie wpływ lub rodziny. Magia której pragniesz często kryje się w zmianie której unikasz. Z całego serca polecam zarówno szkolenia, jak i pracę z ciałem poprzez terapię masażem łona.

Agnieszka, Łomianki

Poznałam cudowne Boginie i odnalazłam wiarę we własną MOC. Dzięki niej byłam w stanie uświadomić sobie i zintegrować rzeczy wokół których od lat bezskutecznie krążyłam w psychoterapii i samodzielnego rozwoju. Aia z lekkością łączy twardą wiedzę naukowa z subtelnościami duchowości oraz tworzy bezpieczną przestrzeń na wyrażanie swojej Prawdy i swoich emocji.

zapisz się na Nadchodzący program

Przepływ: Bogini w Biznesie

Nie znaleziono żadnych postów

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.