...

Masaż Łona | szkolenie dla terapeutów, 21-24 Marca 2024 – WAW

Rezerwacja ta obejmuje 4-dniowe uczestnictwo w intensywnym kursie Terapii Masażem Łona, wpływu wczesnego życia i traumy pokoleniowej na kobiece zdrowie, neuronauki, konstelacji rodzinnych, świadomego miesiączkowania z księżycem, oraz skoncentrowanego na terapeucie rozwoju.

O wydarzeniu

Dla kobiet z powołaniem do pracy z kobietami… Zrób pierwszy krok w drodze do nowej kariery!

Akredytowany kurs Terapii Masażem Łona to jedyna taka na świecie terapia regulująca psychofizyczne zaburzenia u kobiet typu:

▪️PCOS

▪️Cysty lub mięśniaki

▪️Endometrioza

▪️Niepłodność

▪️Zaburzenia snu

▪️Chroniczny stres

▪️Zaburzenia emocjonalne: nieopanowany smutek, złość, depresja

Po raz pierwszy kurs tego typu dostępny w Polsce!

———-

Terapia ta jest idealnym uzupełnieniem do poszerzenia praktyk masażu i terapii holistycznej, wspomagania płodności, praktyki specjalistów reiki, douli porodowych, położnych, specjalistów zintegrowanego zdrowia miednicy i innych…

Zacznij naukę masażu łona, uwalniania traumy i wspierania zdrowia kobiet z ekspertem oraz zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne do tej inspirującej i przemieniającej życie terapii.

Stań się jedną z pierwszych kobiet w Polsce oferującą tę ekskluzywną, poszukiwaną i rozpoznawalną na całym świecie praktykę.

Grupowe szkolenie z zakresu terapii masażem łona przeznaczone jest wyłącznie dla biologicznych właścicielek macicy lub kobiet, które przeszły histerektomię; mianowicie osoby, którym biologicznie przypisano płeć żeńską w chwili urodzenia. Osoby transpłciowe lub transseksualne mogą uczestniczyć w tym kursie prywatnie i bezpośrednio z Aia June.

Zestaw chust Rebozo nie jest wliczony w cenę. Na czas trwania kursu dostępne będą chusty Rebozo w celu ćwiczenia praktyki, natomiast w celu wykonania Terapii Masażem Łona po zakończeniu kursu należy zaopatrzyć się w 3 chusty Rebozo.

  • Data : 21 marzec 2024 - 24 marzec 2024
  • Czas : 09:00 - 18:00 (UTC+1)
  • Reg. Termin : 21 marzec 2024 12:00 am
  • Miejsce : Warszawa, Poland

Wszystkie bilety sprzedane!!!

Powiązane wydarzenia

pl_PLPolish
Wózek
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Włącza dużą szybkość witryny, aby była atrakcyjna dla ludzi i wyszukiwarek.